Технології підключення до мережі Інтернет

Технологія FTTB (fiber to the building) – доступ до мережі Інтернет по оптоволоконному кабелю на швидкості до 1000 Мбіт / с, який не вимагає застосування додаткового обладнання. Ця технологія дозволяє без обмежень використовувати всі сучасні мультимедійні послуги.

При підключенні оплата стягується за фактичний метраж кабелю до обладнання абонента по 5 грн за 1 м кабелю, при наявності у абонента кабелю вартість підключення становить 50 грн.

Технологія FTTH (Fiber to the Home) - оптоволокно в будинок - технологія, яка забезпечує можливість надання абонентам широкосмугового доступу до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт / с з прокладанням оптичного волокна безпосередньо в квартиру або будинок абонента. Дана технологія дозволяє підключити доступ до мережі Інтернет, а також без обмежень використовувати всі сучасні мультимедійні послуги по одному кабелю.

Варіанти підключення для приватного сектора в зоні покриття мережі GPON:

hg8245h-gpon-onu_6418

Опис абонентського терміналу Huawei HG8245 GPON

Echo Life HG8245-
це оптичний мережевий термінал (ONT) внутрішнього виконання в рішенні Huawei FTTH, який виконує функції багатофункціонального шлюзу домашньої мережі. За допомогою технології GPON забезпечується надширокосмугових доступ для домашніх користувачів і малих офісів (SOHO). HG8245 забезпечує два порти POTS, чотири Ethernet-порту типу GE / FE з автопогодженням і один порт Wi Fi і характеризується високопродуктивними можливостям маршрутизації для забезпечення поліпшеної роботи з послугами VoIP, Інтернет і HD-відео.
можливості

Порт: 2POTS+4GE+1USB+WiFi.

Plug-and-play (PnP): Послуги Інтернет, IPTV і VoIP можуть бути реалізовані в NMS одним натисканням, і не потрібно їх локальне конфігурація.

Дистанційна діагностика: Дистанційна локалізація несправностей реалізується за допомогою тестування портів POTS за лінійним шлейфу і імітації викликів і комутованих з'єднань, ініційованих з боку NMS.

Високошвидкісна маршрутизація: Маршрутизація на швидкості лінії GE в сценарії з мостовими з'єднаннями і на швидкості 900 Мбіт / с в сценарії NAT.

Екологічна технологія енергозбереження: Економія енергоспоживання становить 25% при використанні рішення високоінтегрованою системи на базі набору мікросхем (SOC), в якому одна мікросхема інтегрується з модулями PON, передачі голосу, шлюзу і LSW.

HG8010H_

Опис абонентського терміналу Huawei HG8010 GPON

Huawei HG8010 GPON із серії EchoLife - це надійний оптичний мережевий термінал, призначений для підключення до мереж FTTH в якості основного багатофункціонального домашнього або офісного шлюзу. HG8010 обладнаний одним адаптивним Gigabit / Fast Ethernet-портом з автопогодженням для одночасного безперебійного доступу до Інтернет, комфортної роботи зі службами VoIP і перегляду потокового відео в режимі HD.

Можливості та переваги

Підтримка технології Рlug-and-play істотно прискорює процедуру інсталяції нового обладнання і гарантує стабільність роботи оптоволоконного модему. Для підключення до Інтернет, IPTV і VoIP не потрібна попередня настройка і наявність спеціальних знань у користувача. Доступ до всіх послуг провайдера можна отримати за допомогою одного кліка мишею в системі управління мережею (NMS).

Можливість проведення дистанційної діагностики через NMS дозволяє скоротити час пошуку та усунення несправностей. Відповідність сучасним стандартам і підтримка технології GPON дозволяє орієнтуватися на поступове підвищення якості послуг, що надаються зв'язку за технологією FTTx.

Впровадження сучасних технологій енергозбереження та «екологічна» збірка забезпечує 25% економію електроенергії: мікросхеми SOC інтегруються безпосередньо в модулі передачі голосу і PON. Реалізація протоколу 802.1ag Ethernet OAM дозволяє робити моніторинг каналів E2E (exchange-to-exchange) в режимі реального часу.

У сценарії перетворення мережевих адрес (NAT) переадресація здійснюється на швидкості 900 Мбіт / с.

Підтримка сумісності IPv6 / IPv4 (подвійний стек), відстеження MLD.

Підтримка протоколу групової передачі даних (IGMP), можливість відстеження окремих пакетів, в т.ч. через проксі.

Захист від розподілених DoS-атак та фільтрація на рівні SMAC / IP / URL.

1478003249

Опис абонентського терміналу Huawei HG8310M GPON

Абонентський термінал Huawei HG8310M використовується в якості клієнтського пристрою при побудові мереж типу FTTH і призначені для надання послуг широкосмугового доступу на базі технології GPON в житлових будинках і невеликих офісах.
Даний термінал підтримує одне PON з'єднання на відстані до 20 км.
Термінал EchoLife HG8310M оснащений портами PON і Ethernet FE / GE з автопогодженням для високошвидкісної переадресації.

Характеристики обладнання:
· 1 х PON оптичний порт (до 2,5 Гбит/с. G.984);
· 1 x Gigabit Ethernet порт;
· тип оптичного конектора SC/UPC;
· можливість конфігурувати пристрій за допомогою Web інтерфейсу;
· розміри 90 x 82 x 25 мм.;
· технологічні отвори в корпусі для настінного монтажу.

1476097217

Опис абонентського терміналу Huawei EchoLife HG861 GPON + CATV ONU

EchoLife HG861 - це оптичний мережевий термінал (ONT) внутрішнього виконання в рішенні FTTH ( "оптоволокно до будинку") компанії Huawei.
Завдяки використанню технології GPON, забезпечується надширокосмугових доступ для домашніх користувачів і малих офісів (SOHO).
HG861 оснащений одним адаптивним Ethernet-портом типу GE / FE і одним портом CATV.
HG861 надає високопродуктивні можливості пересилання пакетів (forwarding) для забезпечення поліпшеної роботи з послугами VoIP, Інтернет і HD-відео.
Таким чином, HG861 меті гарантувати оптимальне термінальне рішення і орієнтовані на майбутнє послуги, що підтримують засоби розгортання FTTH.